Świetlista żółć: torebki w kolorze roku 2021 według Pantone

Instytut Kolorów Pantone każdego roku wybiera barwę (lub barwy), które definiują kolejnych 12 miesięcy pod względem estetycznym.  W tym roku wybór padł na świetlistą żółć, która pojawiła się między innymi na wybiegach kolekcji wiosna/lato. W tym sezonie w Twojej szafie nie może więc zabraknąć torebki w kolorze słońca.

Ten dokonywany jest na podstawie wielu zmiennych, od trendów z pokazów mody, przez inspiracje płynące z mediów społecznościowych po zmiany społeczne zachodzące na całym świecie. Żółty, jako kolor budzący optymizm, ma być swoistą odtrutką na trudne, pandemiczne doświadczenia 2020 roku.

Nasza pierwsza propozycja to wygodna shopper bag, świetna na powrót do biura w pierwszych promieniach wiosennego słońca. Tona została wykonana z miękkiego, naturalnego zamszu w kanarkowym kolorze i zwieńczona długimi uchwytami. Jej design jest minimalistyczny – komora nie ma podziałów ani przegródek i wieńczy ją magnetyczny zatrzask.

Miks stylu vintage i modnej kolorystyki prezentuje niewielka torebeczka marki Vittoria Gotti. Została wykończona naturalnym włosiem w intensywnie żółtym odcieniu, a jej zwieńczony klipsem kształt przywodzi na myć torebki z babcinej garderoby. Modny kolor i łańcuszek dodają jej stylu i świeżości, dzięki którym stanie się wyróżnikiem stylizacji.

Fankom stylu glamour polecamy soczyście żółtą listonoszkę z przeskalowaną klamrą i nitami. Podobnie jak poprzedniczki, została wykonana z naturalnej skóry o zamszowym wykończeniu. W środku znajduje się pojedyncza komora zamykana na suwak, a uroku modelowi dodaje metalowy brelok przy pasku z inicjałami marki Vittoria Gotti.

You may also like