Eleganckie plecaczki na wiosnę

O tej porze roku już niemal czujemy w powietrzu pierwsze tchnienia wiosny, nawet jeśli na zielonej wkrótce trawie nadal zalegają zwały śniegu. Wiosna to nie tylko dłuższe dni i wyższa temperatura, ale również kompletna zmiana garderoby, w tym dodatków, na lżejsze, weselsze i kojarzące się z aktywnością. Do wiosennej aury świetnie pasuje plecak, który w wersji eleganckiej świetnie sprawdzi się również w pracy.

Nasza pierwsza propozycja to minimalistyczny plecaczek z eko-skóry w kolorze baby blue. Ma regulowane szelki, srebrne okucia i komorę zamykaną na suwak, w której znalazł się uchwyt na tableta i dodatkowa kieszonka. Na zewnątrz również umieszczono dwie kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny. Stylowym dodatkiem do modelu jest skórzany chwost umieszczony przy przednim zamku.

Kolorem sezonu wiosna-lato w tym roku niewątpliwie będzie żółty, dlatego wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć tej w kolorze słońca. Plecaczek marki David Jones przyciąga wzrok patchworkowym designem, na który składa się skóra ekologiczna w barwie żółci, beżu i zgaszonego pomarańczu z dodatkiem motywu wężowej skóry. Plecaczek ma srebrne okucia obecne również na dnie, regulowane szelki, dodatkowy uchwyt u góry i kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny.

Kolejny model łączy elegancję ze stylem boho za sprawą głębokiego, karmelowego koloru i lekko „wojskowego” designu. Plecaczek ma wyraźnie wyodrębnioną klapę i dwa ozdobne, srebrne suwaki po bokach zakończone chwostkami. Podobnie jak w poprzednich modelach, szelki są regulowane, a w środku komory głównej znajduje się kilka dodatkowych kieszonek. Klapa natomiast jest dodatkowo zamykana na magnetyczny zatrzask.

Nasza ostatnia propozycja to plecaczek z białej skóry ekologicznej wykończony subtelnym ażurem na krawędziach. Będzie nietypowym dodatkiem do biurowego stroju, ale równie dobrze sprawdzi się zestawiony z typowo casualową stylizacją. Model jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych (w tym w czerni i żółci), ma pojemną komorę zamykaną na zatrzask magnetyczny, a z tyłu dodatkową kieszonkę na suwak, świetną np. na portfel czy dokumenty.

You may also like