Jeśli na majówkę, to tylko z plecaczkiem!

Majówka już tuż tuż, a wraz z nią wycieczki za miasto, do lasu, słowem – okazje do tego, by się powłóczyć i odpocząć od codzienności. W czasie takich eskapad najwygodniej jest mieć wolne ręce i nie zastanawiać się nad tym „gdzie jest moja torebka”. Spójrz na nasze propozycje plecaczków w sklepie internetowym Pani Torbalska i wybierz idealny plecaczek dla siebie.

Klasyka nie wychodzi z mody

Na początek model, który łączy sportowy look z odrobiną elegancji. Czarny plecaczek wykonany w całości ze skóry ekologicznej będzie pasował zarówno do wygodnych spodni dresowych, jeansów, jak i sukienek. Mimo tego, że prezentuje się zgrabnie, jest też całkiem pojemny i pomieści wszystkie szpargały, które lubisz mieć ze sobą. Doskonale sprawdzi się w trakcie Majówki!

Nutka szaleństwa

A może żółty plecaczek, który jest nie tylko zgrabny, ale i uroczy? Został również wykonany ze skóry ekologicznej, co sprawia, że sprawdzi się w codziennych i bardziej eleganckich sytuacjach. Rozmiar L pozwoli zmieścić wszystko co ważne, a równocześnie nie przepakować go tak, by stał się ciężki. Idealny towarzysz w trakcie wycieczki.

Niewymuszona elegancja

Ostatnia propozycja to dwukomorowy plecaczek firmy David Jones, który pozwala nie tylko pomieścić to co ważne, ale również zachować porządek. Dwie praktyczne komory rozdzielą szpargały i sprawią, że sięgniesz po to, czego potrzebujesz. Dodając do tego uroczy wygląd, masz przed sobą model idealny!

You may also like