Jak kupić dobry męski portfel?

Męski portfel to wbrew pozorom nie tylko miejsce do przechowywania gotówki, kart i ważnych dokumentów. To także doskonała wizytówka i wyznacznik stylu każdego eleganckiego mężczyzny. Odpowiednio dobrany do stroju i wysokiej jakości portfel męski będzie prezentować się świetnie podczas zakupów czy płatności przy stoliku – od biznesowego spotkania po romantyczną randkę. Warto, by był schludny, gustowny i przede wszystkim przystosowany do potrzeb właściciela. Tylko wtedy stanie się miłym towarzyszem na lata i przyjaznym codziennym kompanem.

Continue Reading

Prezent na święta dla niego – to warto kupić!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto już pomyśleć o upominkach na tę szczególną okazję. W sklepie panitorbalska.pl znajdziesz szeroki wybór prezentów na święta dla niego – od tych tańszych, po te bardziej ekskluzywne. Idealnie sprawdzą się zarówno dla partnera, taty, brata czy dobrego znajomego. Sprawdź naszą ofertę, by pożegnać się z powszechnym dylematem „co kupić mu pod choinkę?”.

Continue Reading

Jak dopasować kopertówkę do stylizacji?

Przygotowania do wielkiego wyjścia, ważnej uroczystości czy imprezy to nie tylko znalezienie odpowiedniej kreacji, ale również dobór dodatków. Torebka to zazwyczaj ten element nad którym zastanawiamy się na samym końcu i bardzo często mamy problem z dopasowaniem. Na wszelkiego typu oficjalne okazje najczęściej decydujemy się na kopertówki. Wynika to z faktu, iż są one bardzo eleganckie, a przy tym mają wystarczające rozmiary, aby pomieścić tych kilka drobiazgów, które ze sobą zabieramy. Jak stworzyć spójne, a jednocześnie ciekawe stylizacje, włączając w to torebki kopertowe?

Continue Reading