Męski plecak – alternatywa dla aktówki

Plecaki to synonim wygody, choć niekoniecznie dobrego stylu. Na szczęście istnieją modele zadające kłam tej regule, którym zdecydowanie bliżej do eleganckich aktówek niż akcesoriów na sportowe wyprawy. Plecaki wykonane ze skory, o minimalistycznym designie, będą świetną propozycją do pracy w stylizacjach smart-casual.

Nasza pierwsza propozycja to alternatywa dla męskiej saszetki lub nerki. Niewielki plecak wykonany ze skóry ekologicznej pomieści podręczne drobiazgi, telefon czy tablet, ale ze względu na wymiary (29 cm wysokości i 19 cm szerokości) nie jest szczególnie pojemny. Nie mniej prezentuje się elegancko i minimalistycznie, a dzięki dużej liczbie kieszeni i przegródek z pewnością może uchodzić za praktyczny. Plecak ma dwie zewnętrzne kieszenie – zamykaną na suwak oraz na magnes, natomiast w środku, poza komorą główną znalazła się także dodatkowa przegródka.

Kolejny model męskiego plecaka do pracy jest znacznie bardziej casualowy. Został wykonany z przecieranej, cieniowanej skóry, co nadaje mu znacznie swobodniejszego charakteru. Dzięki temu sprawdzi się świetnie w przypadku stylu smart casual, ze sportową marynarką, lub typowo casualowym. Wymiary plecaka to 35 na 28 cm., co oznacza, że pomieści  również niewielkiego laptopa. Na zewnątrz znalazły się aż trzy kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny i dwie dodatkowe kieszonki po bokach. Z kolei w środku umieszczono przegrodę zamykaną na rzep i dwie zwykłe kieszonki.

Ostatni model, który polecamy do pracy, powstał  z łączonych materiałow – poliestrowej bazy imitującej zamsz oraz skóry ekologicznej, z której wykonano zewnętrzne kieszenie. Podobnie jak poprzednie modele, ten również posiada kilka kieszeni wewnątrz i na zewnątrz, natomiast jego wymiary wynoszą 32 cm wysokości oraz 24 cm szerokości. Spośród wszystkich trzech modeli, ten jest zdecydowanie najmniej formalny, jednak za sprawą designu zdecydowanie odróżnia się od typowych plecaków sportowych, dzieki czemu sprawdzi się także w pracy.

You may also like