Saszetka lub nerka dla niego

Choć to kobieta ma zwykle wiele niezbędników ze sobą w torebce, to mężczyźni również potrzebują miejsca na przechowywanie swoich szpargałów. Zamiast torebki na ramię wybiorą jednak męski odpowiednik – saszetkę lub nerkę dla niego. Jak nosić nerkę męską? Spójrz też na model dostępny w sklepie internetowym Pani Torbalska i daj się zainspirować.

Jak nosić nerkę?

Nerka to wygodne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Możesz zabrać ją ze sobą na co dzień lub na specjalną okazję. Wśród mężczyzn popularne jest noszenie nerki w dwojaki sposób. Jedna z metod to przepasanie nerki wokół pasa. To funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie, ponieważ na wyciągnięcie ręki ma się wszystkie niezbędne drobiazgi, a nerka jest widoczna przez cały czas, co sprawia, że przechowywane przedmioty są bezpieczne.

Innym popularnym sposobem noszenia nerki jest przepasanie jej przez ramię. Ten sposób jest popularny zwłaszcza wśród młodych mężczyzn i nastolatków. To rozwiązanie jest dość modne, ale z drugiej strony niezbyt praktyczne. Oryginalność nie zawsze idzie w parze z wygodą.

Wygodna nerka w sklepie Pani Torbalska

Zaglądając do sklepu internetowego Pani Torbalska, możesz znaleźć ciekawą i wygodną męską nerkę do noszenia na co dzień. Zmieścisz w niej portfel, klucze i dokumenty, a zgrabny rozmiar M okaże się komfortowy w noszeniu. Uniwersalna nerka męska firmy David Jones jest stylowa i ponadczasowa, z pewnością szybko nie wyjdzie z mody.

You may also like