Torebkowe trendy tej jesieni

Jeśli należysz do kobiet, które lubią trzymać rękę na pulsie i być za pan brat z trendami w modzie, z pewnością zainteresuje Cię co będzie modne tej jesieni. Oto modne torebki na jesień, bez których Twoja garderoba się nie obędzie.

Liczy się rozmiar

Tej jesieni rozmiar naprawdę ma znaczenie, a zwłaszcza rozmiar torebki. Torebka XXL a nawet XXXL to nieodzowny gadżet w szafie każdej modnej pani. Duża torebka to duże możliwości – możesz schować tam co zechcesz, a mimo wszystko mieć jeszcze sporo luzu. Liczy się też design – zadbaj o to, by duża torebka podkreślała nie tylko Twój ubiór, ale i osobowość.

Pikowane jest w modzie

Najmodniejsze torebki na jesień to te, które mają pikowaną fakturę. Ten wzór przywodzi na myśl francuską elegancję i dodatek pełen stylu. Pikowana torebka powinna więc pojawić się tej jesieni w Twojej garderobie – z pewnością wykorzystasz ją także podczas innych pór roku, gdy niezbędny Ci będzie stylowy i szykowny detal dopełniający stylizację.

Jeśli mała torebka, to na łańcuszku

Duże torebki to nie wszystko – jesienią potrzebna Ci jest także mała torebka idealna na wyjście na randkę lub imprezę. Na topie są torebki na łańcuszku w różnych odcieniach. Łańcuszek doda elegancji i będzie stanowił biżuteryjny dodatek.

You may also like