Obszerne torebki, do których zmieścisz wszystko co trzeba

Nie ma na świecie chyba kobiety, która przyzna, że torebka to zbędny dodatek, który nie jest jej potrzebny na co dzień. Mało tego, niemal żadna z nas nie potrafi wyjść z domu bez torebki. To w niej skrywają się wszystkie niezbędne, ale i zbędne przedmioty, bez których nie wyobrażamy sobie dnia. A jeśli rzeczy nazbiera się naprawdę dużo, to bezwzględnie przydatna będzie duża torba. Jaką wybrać?

Dużo zalet dużej torby

Duża torebka ma sporo zalet, dzięki którym dzień stanie się łatwiejszy. Po pierwsze, można do niej zmieścić wszystko to, czego w danym dniu potrzebujesz. Nieważne czy to notes, drugie śniadanie i przekąska, a może lokówka czy prostownica do włosów? To wszystko zmieści się do dużej torebki. Dużym jej atutem jest także fakt, że możesz schować do niej teczkę A4, dzięki czemu nawet ważne dokumenty będą bezpieczne. Duża torebka jest na tyle uniwersalna, że możesz ją zabrać zarówno do pracy, jak i na casualowe wyjście na miasto.

Shopperbag czy worek?

Wbrew nazwie shopperbag to torebka nie tylko na zakupy. Jest na tyle obszerna, że owszem, na zakupach będzie bardzo pomocna, ale równocześnie jej pojemność świetnie sprawdzi się przy innych okazjach. To model uniwersalny, doskonały zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Z drugiej strony jest torebka worek, czyli równie duży format o nieregularnym kształcie. To od Ciebie zależy jak będzie wyglądał w zależności od tego jak go wypełnisz.

You may also like