Stylowo w podróży, czyli modne i funkcjonalne walizki

Jeśli lato to oczywiście wakacje! W tym roku po miesiącach spędzonych w domu jesteśmy szczególnie spragnieni wypoczynku w pięknych miejscach położonych z dala od miejskiego betonu. Zanim będziesz mógł delektować się słońcem w górskiej albo nadmorskiej scenerii, czeka Cię nie lada wyzwanie – spakowanie bagażu. Dzisiaj przychodzimy z pomocą wszystkim osobom szukającym niezawodnych toreb podróżnych, które sprawdzą się podczas dalekich i tych znacznie bliższych wojaży. Jaką walizkę warto wziąć ze sobą na wakacje? Dlaczego naszym zdaniem walizka David Jones duża jest szczególnie warta uwagi? Sprawdź!

Bagaż bezpieczny w samolocie

Samolot jest bez wątpienia jednym z najbardziej komfortowych środków transportu. Niestety, podniebna podróż jest znacznie mniej łagodna dla naszych bagaży. Nierzadko zdarza się, że walizka opuszcza luk bagażowy w stanie dalekim od ideału. Aby Twoje rzeczy osobiste nie były narażone na zniszczenie, wybierz walizkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Obecnie największą popularnością cieszą się modele wykonane z ABS (Akrylonitryl, Butadien, Styren). Tego typu walizki są odporne na czynniki zewnętrzne (przede wszystkim wodę) i uszkodzenia mechaniczne. Bardzo łatwo utrzymać je w nienagannej czystości. W parze z wytrzymałością idzie w tym przypadku lekkość. Wymieniając ich walory, nie sposób nie wspomnieć również o atrakcyjnej cenie (nowoczesne modele z ABS-u, takie jak walizka David Jones duża, są znacznie tańsze niż konkurencyjne produkty z poliwęglanu). Aby maksymalnie ułatwić sobie manewrowanie bagażem wśród tłumu turystów, wybierz walizkę z czterema solidnymi kółkami obracającymi się o 360 stopni. Ważne jest, aby wybrany model posiadał rączkę umożliwiającą przenoszenie bagażu w dłoni.

David Jones – najciekawsze propozycje

Niezastąpionym kompanem w każdej podróży będzie walizka David Jones duża. Ceniony producent prezentuje w swoim katalogu lekkie „kabinówki” osadzone na zwrotnych kółkach i wzbogacone o szyfrowany zamek. Doskonale zorganizowane wnętrze z pojemnymi komorami i zapinanymi przegrodami pomieści ogrom ubrań, kosmetyków, dodatków i innych przedmiotów, umożliwiając ich przejrzyste posegregowanie.

Cenisz sobie elegancję, nawet podczas wyprawy na drugi koniec świata? A może wręcz przeciwnie – znacznie lepiej pasuje do Ciebie swobodny styl sportowy? W kolekcji walizek z logo David Jones znajdziesz modele w wielu kolorach – klasycznych i nietypowych. Wśród czarnych, szarych, różowych, granatowych, gładkich i wzorzystych walizek każdy znajdzie wariant dla siebie!

You may also like