Jak nosić nerkę?

Lato przed nami, a wraz z nim dłuższe wyjazdy, wycieczki za miasto lub nawet miejskie eskapady. W każdej z tych sytuacji najważniejsze to czuć się swobodnie i mieć swobodne ręce. W tym na pewno pomoże torebka typu nerka. Jak ją nosić i jaką wybrać? Sprawdź kilka inspiracji i znajdź idealny model w sklepie Pani Torbalska!

Nerka noszona na biodrach

To jeden z najczęściej wykorzystywanych patentów, który stosują także influencerki. Nerka zapięta wokół bioder może być traktowana jak pasek i do jej zapięcia posłużą Ci szlufki w spodniach czy spódnicy. To doskonały sposób, by mieć wszystko pod rękę, a przy tym pozostać stylową. W takiej stylizacji nerka stanowi jeden z istotnych elementów stroju i prezentuje się jak modny dodatek.

Nerka noszona na plecach

Jeśli po drodze Ci z nietypowymi rozwiązaniami, to nerkę możesz nosić też na plecach. Ten sposób pozwoli Ci czuć się swobodnie, a równocześnie wyróżniać się w tłumie. To też świetne rozwiązanie dla pań, które są fankami plecaków, a na lato szukają ciekawej alternatywy dla plecaka w mniejszym rozmiarze.

Nerka noszona w talii

I na koniec klasyk, czyli nerka zapinana w talii. Chętnie stosowany patent, również dla tych, którzy nie chcą dodatkowych zapięć na linii bioder. Nerka przypięta w talii pozwoli Ci ją wysmuklić i nadać odpowiednich proporcji. Możesz wykorzystać ją jako pasek i nosić nie tylko do sportowych stylizacji, ale i do sukienek oraz kombinezonów.

You may also like