Mądre pakowanie, czyli przydatne triki

Większość z nas kocha podróże, ale już mało kto lubi się pakować. Dobra torba podróżna czy solidna walizka mogą okazać się pomocne. Jednak tak naprawdę liczy się nie tylko opakowanie i to, co ze sobą weźmiemy, ale jak to zapakujemy.

Modna torba podróżna czy wygodna walizka?

Perfekcyjnie zapakowany bagaż to marzenie każdej kobiety. Aby je osiągnąć, należy zacząć przede wszystkim od wyboru odpowiedniej walizki lub torby podróżnej. Musi być ona dostosowana do celu podróży – na wyjazd służbowy zdecydowanie lepsza będzie kabinówka, a na weekend nad jeziorem z koleżankami sprawdzi się torba podróżna. Natomiast na wyjazd rodzinny, warto zaopatrzyć się w zestaw walizek o różnej wielkości.

Skuteczne triki, które umilą pakowanie

Zacznij od listy rzeczy do zabrania – nie musisz robić jej na kartce, dziś dostępnych jest mnóstwo aplikacji, które podpowiedzą, o czym należy pamiętać. Pakowanie zacznij od najcięższych i największych rzeczy. W praktyce oznacza to, że buty czy suszarka powinny iść na dno, a dopiero na nie powinny przyjść ubrania. Najlepszą metodą jest ich rolowanie, które pozwala zaoszczędzić masę przestrzeni i zapobiega gnieceniu. Powstałe luki łatwo zapełnisz np. skarpetkami lub kosmetyczką. Na koniec wsadź do bagażu torebkę zapachową – naprawę umila rozpakowywanie.

Torba podróżna czy rodzinna walizka?

Niezależnie od tego czy Twoim wyborem będzie walizka na kółkach czy poręczna torba podróżna, w naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę produktów, dzięki którym każda Twoja podróż będzie komfortowa. Wybieraj z kilkudziesięciu modeli i wzorów na PaniTorbalska.pl.

You may also like