Jak wybrać idealny prezent na okrągłe urodziny mężczyzny?

Podobno wchodzenie w kolejną dekadę życia nie zmienia zbyt wiele w życiu – zazwyczaj następnego ranka nie budzimy się ani mądrzejsi, ani też piękniejsi. Wielu z nas jednak pragnie przeżywać swoje „okrągłe” urodziny w towarzystwie najbliższych i bardziej uroczyście.

Gdy rozpoczyna się kolejna dekada życia

Świętowanie nie będzie kompletne bez odpowiednich podarunków. Czym zatem obdarować mężczyznę, który kończy 30, 40 lub 50 lat? Najlepiej postawić na klasyki – długowieczne przedmioty, które przez wiele lat będą przypominać o dobrych intencjach tych, przez których solenizant został obdarowany.

Tradycyjne podejście zakłada zakup jednej z rzeczy, które każdy mężczyzna nosi i używa na co dzień – portfela czy zegarka. Owe męskie atrybuty mogą występować w mniej lub bardziej luksusowej formie. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie męskie portfele ze skóry, które z pewnością spełniają definicję „luksusowych”. Doskonale odszyte, z najwyższej jakości skóry – będą służyć obdarowanemu aż do kolejnych tak uroczystych urodzin.

Jak wybrać idealny model portfela?

Portfel powinien być dopasowany do potrzeb jego właściciela. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim konieczność dobrania odpowiedniego rozmiaru. Mężczyźni często noszą portfele w kieszeni spodni – zbyt duży portfel po prostu się nie zmieści, a zbyt mały będzie się przesuwał i powodował dyskomfort podczas chodzenia. Większość producentów bierze to pod uwagę, przez co rozmiary różnych modeli portfeli męskich są do siebie zbliżone.

Na co jeszcze koniecznie trzeba zwrócić uwagę? Naszym zdaniem pojemność odgrywa równie istotną rolę co rozmiar. Portfel męski musi pomieści nie tylko podstawowe dokumenty – dowód osobisty, prawo jazdy, karty debetowe i kredytowe, ale także niezbędne karty stałego klienta do ulubionych miejscówek i sklepów. Niektórzy panowie docenią z pewnością również obecność przestrzeni, w której będą mogli umieścić zdjęcie wybranki swojego serca lub swoich dzieci. Zbyt mała ilość odpowiednich przegródek skreśla model portfela z listy odpowiednich.

Portfel męski ze skóry – czarny czy brązowy?

W przypadku męskich portfeli, kolor odgrywa mniejsze znaczenie niż w modelach przeznaczonych dla pań. Większość panów stawia na tradycyjną kolorystykę – czarny i brązowy, rzadziej – granat lub odcienie szarości. Dominują kolory, które można określić jako praktyczne – nie widać na nich zabrudzeń, a modele wykonane z naturalnej skóry nie odbarwiają wnętrza kieszeni.

Portfel męski ze skóry to gwarancja użytkowania przez lata, w związku z czym to doskonały prezent na każdą okazję – również na okrągłe urodziny. Wyższa wytrzymałość skóry sprawia, że produkt przez długi czas zachowa swój kształt oraz strukturę i kolor. Z pewnością ucieszy również oko obdarowanego, zwłaszcza jeśli wybierzecie jeden z modeli z naszego sklepu!

Na koniec jeszcze jedna mała porada – przygotowując portfel na prezent, nie można zapomnieć o odpowiednim wyposażeniu go. Do środka koniecznie należy wrzucić monety, chociażby grosze! Pusty portfel może być złą wróżbą. Zabobony? Lepiej nie ryzykować!

You may also like