Torby na kółkach, które pokochasz w trakcie wakacyjnych wyjazdów

W trakcie wakacyjnych wyjazdów chcesz cieszyć się piękną pogodą i wypoczynkiem oraz nie martwić się o bagaż. By zmieścić wszystko co potrzebne, a przy tym podróżować wygodnie, wybierz komfortową torbę na kółkach. Spójrz na nasze propozycje dostępne w sklepie internetowym PaniTorbalska.pl i spakuj się tak jak lubisz.

Nowoczesna i lekka

Oto torba podróżna, która z powodzeniem sprawdzi się w trakcie krótkich wypadów lub wtedy, gdy nie chcesz brać ze sobą dużego bagażu. Jest solidna oraz elegancka, ma lekko sportowy design i wyróżnia się dużą praktycznością. Uniwersalny niebieski kolor sprawi, że świetnie wpisze się zarówno w damskie, jak i męskie stylizacje.

Ta torba podróżna ma pojemność 41 litrów i sama w sobie jest niezwykle lekka – waży tylko nieco ponad kilogram. Aby Twoje przedmioty były bezpieczne, torba została wykonana z wysokiej jakości trwałego poliestru, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymały stelaż, kółka oraz teleskopowa rączka pomogą wygodnie ciągnąć ją za sobą i uniknąć nadmiernego dźwigania bagażu.

Dostępna nie tylko w kolorze niebieskim

Zamiast niebieskiego koloru wolisz odcień bardziej klasyczny lub ciemniejszy? Torba na kółkach dostępna jest w dwóch dodatkowych kolorach – uroczym czekoladowym oraz klasycznej czerni. Wybierz swój ulubiony i ruszaj w podróż z praktyczną torbą podróżną.

You may also like