Pomysły na prezent – DLA NASTOLATKÓW

Kupno świątecznych prezentów nie zawsze jest łatwym zadaniem. A może być wręcz szczególnie trudne, jeśli do obdarowania masz starsze dzieciaki. Trafić w ich gust jest bardzo trudno, dlatego przychodzimy z pomocą i przedstawiamy pomysły na prezent dla nastolatków. Poznaj nasze propozycje!

Pomysł na prezent dla nastolatki

Nastolatki bywają wymagające, a czasem wręcz wybredne. Dlatego prezent warto dobrze przemyśleć. Naszym zdaniem na drobne skarby przyda się funkcjonalna, materiałowa saszetka w formie nerki. Jest teraz supermodna, a do tego wygodna i posiada kilka kieszonek, w których znajdą miejsce najpotrzebniejsze przedmioty. Jako prezent może sprawdzić się też walizka kabinówka, która przyda się podczas szkolnych wycieczek i wyjazdów w czasie ferii czy wakacji. Będzie świetna nawet na dłuższe podróże, ponieważ można zabrać ją ze sobą do samolotu, jako bagaż podręczny.

Pomysł na prezent dla nastolatka

Każdy chłopak z pewnością ucieszy się z pojemnego, solidnego plecaka. Propozycja od marki David Jones posiada rozmiar XL, uniwersalny czarno-szary kolor oraz wygodne przegrody i kieszonki, w tym również specjalną na kabel USB. Alternatywą może być modna walizka kabinówka. Model od marki Or&Mi jest lekki i posiada 4 kółka, które ułatwiają użytkownie. Z pewnością doceni to każdy, a nawet nastolatek.

Pomysł na prezent dla nastolatków na PaniTorbalska.pl

Idealne produkty, które sprawdzą się jako pomysły na prezent dla nastolatków,znajdziesz w naszym sklepie internetowym PaniTorbalska.pl. Dodatkowo dziś do północy obowiązuje rabat aż do -30% + dodatkowe -5% na kod PLUS5!

A jeśli chcesz obdarowywanej osobie pozostawić wybór, to idealna będzie karta podarunkowa.

You may also like