Podróże? Bagaże na te małe i duże

Te wakacje z pewnością będą inne niż wszystkie. Jesteśmy jednak dobrej myśli i wierzymy, że uda nam się odwiedzić ciekawe miejsca w naszym kraju. Wtedy przydatne mogą okazać się modne bagaże, które sprawią, że każda, dalsza i bliższa podróż będzie komfortowa. Znajdziesz je w ofercie PaniTorbalska.pl. Zobacz nasz przegląd!

Modne torby podróżne

NieJeśli szukasz lekkiej i zgrabnej propozycji na wypady za miasto, to uniwersalna torba podróżna będzie świetną towarzyszką. Zachwyca ponadczasowym designem oraz precyzją wykonania z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Jest bardzo zgrabna, pakowna i funkcjonalna, co ułatwi Tobie każdy wyjazd! Jeśli z koli zależy Ci na solidnym akcesorium to torba podróżna David Jones będzie idealna. Jest niezwykle designerska i w klimatach vintage, co sprawi, że podróżowanie stanie się stylowe!

Modne walizki podróżne

Walizka kabinówka włoskiej firmy to nie byle co! A zwłaszcza, kiedy jest to śliczna kabinówka firmy OR&MI. Zrobiono ją z bardzo mocnego, lekkiego i odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS (tworzywo elastyczne, wytrzymujące nacisk do 250kg). Posiada zamek szyfrowy zabezpieczający wnętrze i kauczukowe kółka na metalowych łożyskach, które umożliwiają swobodne jej poruszanie wokół własnej osi o 360’ stopni. Możesz też pokusić się o zestaw walizek 2w1 marki Madisson. Komplet posiada walizkę kabinówkę oraz niewielki kuferek, które sprawdzą się podczas wielu sytuacji. Zamów i odkryj komfortowy, a zarazem stylowy wymiar podróżowania.

Modne bagaże – znajdziesz je na PaniTorbalska.pl

Nasz sklep internetowy na PaniTorbalska.pl to bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu! Znajdziesz u nas asortyment, który pozwoli Ci kompleksowo skompletować modny bagaż na każdą wyprawę. Dodatkowo teraz możesz skorzystać z rabatu na modele w pastelowych kolorach: PASTELE20.

You may also like