Modne torebki na jesień 2022 – poznaj topowe modele!

Jesień 2022 już na dobre zawitała zarówno w naszym kalendarzu, jak i za oknem. Jest to zatem idealny moment, by zaopatrzyć się w dodatki, które sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym. W tym artykule poznasz kilka propozycji torebek damskich, które rewelacyjnie posłużą Ci w te chłodniejsze dni!

Modne torebki jesień 2022 – wygodne plecaczki

Aktualne trendy idą w parze z komfortem. Dlatego w sezonie jesień/zima 2022/2023 warto zaopatrzyć się w plecaczek damski. Jest on idealnym rozwiązaniem podczas codziennych wyjść, kiedy najważniejsze jest to, by było nam wygodnie. Wygoda jednak nie musi oznaczać nudnego outfitu. W kolekcji jesień/zima 2022/2023 znajdziesz modne plecaczki damskie, które podkreślą Twoje casualowe stylizacje. Szczególnym zainteresowaniem w tym sezonie cieszą się pikowane plecaczki, które nawiązują do francuskiej elegancji. Dzięki nim każdy strój nabierze nuty szyku, a Ty poczujesz wygodę – to połączenie idealne!

Modne torebki jesień 2022 – torebki typu hobo

Sezon jesienno-zimowy przywraca do łask także torebki hobo. Czym one się charakteryzują? Są to dość klasyczne torebki, które są delikatnie zaokrąglone u góry. Jest to spowodowane tym, że rączki torby ciągną jej boki, dzięki czemu uzyskuje ona charakterystyczny kształt półksiężyca. Torebki hobo zapewne będzie można zauważyć niemalże wszędzie. Ich design przykuwa uwagę i są jednocześnie bardzo wygodne – można nosić je na ramieniu lub w ręce.  

You may also like