Co w trawie piszczy? Nowości w sklepie Pani Torbalska

Kolejny miesiąc i kolejne nowości w sklepie internetowym Pani Torbalska, którym trudno się oprzeć. By nie popaść w torebkowy zawrót głowy, wybraliśmy te, które mają największe szanse skraść Twoje serce. Spójrz i daj się uwieść.

Niebanalna listonoszka

Jest niewielka, a jednak pojemna, uniwersalna, a mimo to bardzo stylowa. Jej dużym wyróżnikiem jest piękna pleciona faktura, która podkreśli każdą Twoją stylizację. To model listonoszki dla wszystkich trendsetterek, które lubią łączyć ponadczasowe dodatki z odrobiną fantazji. Zachwyci Cię jej piękna kolorystyka oraz miękki zamsz, z którego została wykonana. Zabierz ją na imprezę, zakupy, spotkanie z przyjaciółmi i do pracy – wszędzie doskonale się odnajdzie!

Teczka dla modnej profesjonalistki

Poszukujesz teczki, która zmieści format A4, a przy tym będzie piękna pozwoli wyróżnić się z tłumu? Oto ona – wykonana z naturalnej skóry oraz precyzyjnie dopracowana we wszystkich detalach. Pomieścisz w niej wiele, a przy tym będziesz elegancka i stylowa w każdej sytuacji. Jej wyjątkowy ciemnobordowy kolor przyciągnie spojrzenia.

Kwiatowa elegantka

A może masz ochotę mieć w swojej kolekcji torebkę wyjątkową, która posiada tłoczony wzór kwiatowy? Nie sposób jej pominąć – jest uniwersalna, praktyczna, a przy tym wyjątkowo stylowa. Aż trudno oderwać od niej wzrok! To idealna propozycja dla Pań poszukujących nietuzinkowych dodatków, które lubią posiadać w swojej kolekcji wyjątkowe torebki.

You may also like