Jesienne trendy – poznaj najmodniejsze modele obuwia

moda jesień 2018

Nowy sezon to nowe trendy. Jesień 2018 będzie nawiązywać do takich inspiracji jak kratka, bordo czy kolory ziemi. Moda na jesień 2018 to jednym słowem styl angielski z charakterystyczną dla niego elegancją, połączoną z funkcjonalnością.

Sztyblety – buty na każdą okazję

Ten model zna i ceni każda kobieta. Sztyblety są wygodne i funkcjonalne, a do tego łatwo dopasować je do większości stylizacji. Są o tyle uniwersalne, że łatwo dobrać do nich torebki. Jesień 2018 to nadal triumf tego fasonu, który będzie królował na ulicach i na wybiegach.

Angielska kratka, czyli kwintesencja elegancji

Stylowe botki damskie na obcasie we wzór kratki, to hit sezonu. Ten nietuzinkowym design ożywi stylizację i podkreśli angielski szyk. Do tego idealnie wpisuje się w nadchodzące trendy. Wystarczy zestawić botki z czarną czy czerwoną sukienką i już mamy elegancki look rodem z Londynu.

London look, czyli brytyjskie oksfordki

Oksfordki to typowo angielskie buty, które noszą kobiety na całym świecie. Chwalone są nie tylko za wygodę, ale też klasyczny wygląd. W tym sezonie polecamy postawić na kolory. Jesień 2018 przynosi zmianę palety na bordo, przygaszone zielenie i beże. Generalnie modna będzie każda barwa, która odwołuje się do kolorów ziemi.

Modne buty jesień 2018

Jeśli szukasz najmodniejszych modeli, odwiedź nasz sklep panitorbalska.pl. Znajdziesz tam fantastyczne buty. Jesień 2018 wraz z nadejściem nowych trendów, daje mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o kolorystykę i fasony, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie!

You may also like