Jak dbać o skórzaną torebkę?

Klasyczna skórzana torebka to elegancki dodatek, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Prezentuje się dostojnie i wzbudza podziw koleżanek. Może towarzyszyć Ci nawet przez wiele lat, ale pod warunkiem, że odpowiednio o nią zadbasz. Zobacz rady od PaniTorbalska.pl i zachwycaj swoją skórzana torebka jak najdłużej!

Skórzana torebka – jak ją pielęgnować?

Modna torebka to wizytówka kobiety. Aby świadczyła o Tobie jak najlepiej, należy zwrócić uwagę na jej pielęgnację. Ta jest w dużej mierze zależna od rodzaju materiału, z którego produkt został wykonany. Skóra licowana powinna być nawilżana latem i natłuszczana zimą. Używaj do tego jedynie przeznaczonych preparatów. Skóra lakierowana jest najłatwiejsza w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć ją raz na jakiś czas roztworem wody z octem. Skóra zamszowa i nubuk są dość specyficzne, dlatego zacznij od oczyszczenia ich specjalną szczoteczką, kierując ją pod włos. Następnie spryskaj ją sprayem odświeżająco-zabezpieczającym.

Skórzana torebka – czego unikać?

Jeśli cenisz sobie skórzane torebki, koniecznie chroń je przed wodą. Unikaj deszczu i niepotrzebnego zachlapania. Jeśli już dojdzie do takiej sytuacji, powinnaś osuszyć skórę suchą szmatką, a torebkę postawić w przewiewnym, ale nie za ciepłym miejscu. Jeśli jesteś przywiązana do Twojego modelu, na takie wypadki warto wcześniej się przygotować impregnując ją dedykowanymi środkami.

Skórzane torebki – znajdź swój model na PaniTorbalska.pl

Tylko teraz wyjątkowa okazja: -20% na wszystkie skórzane shopperki! Skorzystaj z kodu rabatowego SHOPPER20 i pozwól, aby w Twojej garderobie zagościła stylowa shopperka. A może okaże się wymarzonym prezentem z okazji Dania Matki? Poznaj nasze propozycje i wybierz model dla Mamy!

You may also like