Gift card – idealny prezent na Dzień Matki

W przyszłym tygodniu obchodzimy Dzień Matki! Prezent na tę okazję powinien być wyjątkowy, podarowany od serca i przemyślany. Wybór tego idealnego, często nastręcza problemów – nie wiemy na co się zdecydować, jaki kolor wybrać i mamy wątpliwości, czy trafimy w gust obdarowywanej osoby. W takim przypadku idealne rozwiązanie na Dzień Matki to gift card!

Karta podarunkowa – pomysł na prezent na Dzień Matki

Chcesz podarować mamie to, co lubi najbardziej, czyli modne dodatki? Jesteśmy na tak – tych przecież nigdy za wiele! Jeśli jednak nie wiesz, który produkt wybrać, to jesteś w idealnym miejscu – pomożemy Ci poznać rewelacyjny upominek w postaci karty podarunkowej. Gift card PaniTorbalska.pl to drukowana karta na której znajduje się indywidualny numer aktywacyjny. Możesz wręczyć ją osobiście lub zrobić niespodziankę w postaci pięknie zapakowanej wysyłki.

Karta podarunkowa – jak działa?

Zastanawiasz się jak działa gift card PaniTorbalska.pl? Warto wiedzieć, że karty podarunkowe obejmują cały asortyment w naszym sklepie, a obdarowana osobama nieograniczony termin na zakup produktu.W procesie zamówienia należy wpisać numer znajdujący się na karcie w okienko „kod rabatowy”, a następnie kliknąć znaczek ,,✓‘’ w celu aktywacji karty.W przypadku zakupu o niższej wartości niż bon upominkowy, różnica kwotowa nie będzie mogła być wykorzystana w następnej transakcji. Nasze karty możesz kupić w następujących nominałach: 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł, 400 zł, 450 zł i 500 zł.

Prezent na Dzień Matki – znajdziesz go na PaniTorbalska.pl

Nasz sklep internetowy na PaniTorbalska.pl to bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu! Słyniemy z dużego wyboru torebek, butów i nie tylko… To miejsce, w którym, każdy znajdzie coś dla siebie, a nasz asortyment to synonim jakości oraz stylu. Gift card PaniTorbalska.pl to świetny pomysł na praktyczny prezent w dobrym guście!

You may also like