Torebka na Andrzejki? Mamy na to pomysł!

Choć do imprezy andrzejkowej pozostało jeszcze trochę czasu i możesz na nią nie mieć planów, to warto pomyśleć nie tylko nad miejscem, ale i ubiorem oraz dodatkami. Andrzejki to święto wyjątkowe i niezależnie od tego czy spędzone w małym kameralnym gronie, czy na dużej sali w otoczeniu wielu osób, wymagają specjalnej oprawy. Na jaki ubiór się zdecydować i jakie dobrać do niego dodatki? Spójrz na nasz poradnik i sprawdź asortyment w sklepie internetowym Pani Torbalska!

Jaki strój na Andrzejki wybrać?

Wszystko zależy od miejsca w jakie się wybierzesz, ale kto powiedział, że nie możesz błyszczeć nawet w zaciszu swojego domu, podczas kameralnej imprezy w towarzystwie drugiej połówki czy przyjaciółki? Niezależnie od okoliczności tego dnia możesz pozwolić sobie na coś ekstra – zabłyśnij w czterech ścianach i poczuj się z tym doskonale. Cekiny, brokat, koktajlowa sukienka, a może balowa kreacja? Wszystkie chwyty dozwolone!

Idealna torebka na Andrzejki

Wybierając elegancką kreację na Andrzejki, potrzebujesz równie eleganckich dodatków. Idealna będzie czarna kopertówka, która jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się przy niejednej okazji. Dla ceniących wygodę idealna będzie też klasyczna listonoszka, którą przewiesisz przez ramię i nie musisz się o nic martwić. Jeśli preferujesz mieć przy sobie więcej szpargałów, wybierz klasyczną skórzaną torebkę w większym rozmiarze. Z pewnością wykorzystasz ją nie tylko przy tej, ale i przy innej okazji.

You may also like