Odmień swoją torebkę z nowym paskiem do torebki

Twoja ulubiona torebka przestała Cię cieszyć tak jak dotychczas? Uwielbiasz swoją torebkę, ale marzysz o tym, by ją urozmaicić? Świetna wiadomość – możesz to zrobić w prosty sposób, wymieniając w niej pasek. Spójrz na propozycje pasków do torebki w sklepie internetowym PaniTorbalska i… ruszaj na zakupy!

Pasek z pazurem

Chcesz nadać swojej torebce wyjątkowego charakteru? Spójrz zatem na tę propozycję. Pasek w panterkę to świetny sposób, by się wyróżnić. Pokochają go fanki drapieżnych stylizacji. Pasek ma funkcjonalny rozmiar L i szerokość 5 cm. Piękny design połączono tu zatem z użytecznością.

Pokochaj klasykę

Oto klasyczny pasek, który jest nie tylko modny, ale i uniwersalny. Zwraca uwagę wyjątkowym wzornictwem i kolorystyką. Możesz wyjść poza schematy, a przy tym pozostać sobą. Rudy pasek cechuje się stylem boho, będzie idealny do zestawiania z romantycznymi i zwiewnymi stylizacjami.

Coś dla fanek black&white

Oto pasek do torebki, który spodoba się fankom monochromatycznych stylizacji. Wzór w zebrę pasuje do wielu outfitów i wyróżnia się stonowaną elegancką. Ma wysokiej jakości materiał połączony ze skórą ekologiczną. Wyróżnia się też funkcjonalnością. Pokochasz go jako praktyczne i piękne akcesorium.

You may also like