Niech wakacje trwają cały rok – letnie modele nie tylko na lato

Chcesz zachować w sercu lato przez cały rok? A może nie tylko w sercu, ale i w swoich stylizacjach? Spójrz na dodatki, które wykorzystasz zarówno w wakacje, jak i poza nimi. Który stanie się Twym ulubionym? Wszystkie je znajdziesz w sklepie internetowym Pani Torbalska.

Plecaczek w stylu boho

Lekki plecaczek damski, który będzie idealny na co dzień? Styl boho jest popularny w czasie lata, ale nie tylko. Ten plecak firmy David James sprawdzi się również wtedy, gdy lato przeminie. Plecaczek damski został wykonany z wysokiej jakości materiału, który połączono ze skórą eko. To sprawia, że jest lekki i dopełni Twoje stylizacje. Rozmiar M z kolei pozwoli przechować w nim wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy.  

Ratanowa listonoszka

Ratanowa listonoszka damska firmy David James okaże się praktycznym oraz stylowym dodatkiem. Jest zarazem pojemna i lekka, jak i bardzo praktyczna. Wyposażono ją w krótką rączkę i długi pasek, co pozwoli Ci nosić ją tak, jak lubisz. Zestaw ją ze zwiewnymi sukienkami, a jesienną porą narzuć na to sweter. Dzięki temu letni dodatek wykorzystasz nie tylko w czasie wakacji.

Kwintesencja kobiecości

Ta torebka to prawdziwa kwintesencja kobiecości. Subtelna, kobieca i stylowa – taka właśnie jest ta damska listonoszka firmy Diana&Co. Wykonano ją ze skóry ekologicznej, ale tym, co stanowi jej wyróżnik, są piękne, malowane kwiaty, które zdobią całą torebkę. Noś ją z dżinsami lub sukienką i wyróżnij się w tłumie.

You may also like