Modne torby do szkoły

Czasy, gdy do szkoły można było nosić wyłącznie plecak bezpowrotnie minęły. Teraz na szkolnych korytarzach panuje bardziej swobodna atmosfera, a moc dostępnych stylizacji pozwala każdemu pozostać sobą. Zobacz na nasze propozycje modnych toreb do szkoły i czuj się swobodnie każdego dnia oraz pozwól tak poczuć się swojej córce.

Pojemna i modna

Oto shopperbag, który przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i nastolatkom. Idealnie nada się do wyjść do pracy, szkoły oraz na zakupy. Pojemny rozmiar zmieści format A4 oraz pozwoli uporządkować drobiazgi w licznych kieszonkach. Ponadczasowy wygląd sprawdzi się w każdej sytuacji oraz stylizacji, a modny ciemnosrebrny kolor będzie stanowił wyjątkowy wyróżnik.

Dla tych, którzy lubią się wyróżniać

Ten model spodoba się tym, którzy lubią nosić się modnie i odważnie. Torebkę wyróżnia styl, doskonała jakość wykonania oraz niepowtarzalny wygląd. Jest wykonana ze skóry ekologicznej oraz materiału, co sprawia, że wyróżnia się lekkością. Piękny miętowy kolor przyciągnie spojrzenia.

Torebka to nie wszystko

Oto model dla prawdziwych elegantek. Zgrabna torebka została połączona z uroczą, ozdobną apaszką. Możesz nosić je razem lub osobno. Świetnie nada się do szkoły w towarzystwie codziennych lub eleganckich stylizacji. Pamiętaj, że wszystkie modele możesz kupić w sklepie Pani Torbalska – zajrzyj i wybierz swój ulubiony model.

You may also like