Modne portfele damskie do 100 zł

Choć to torebka na co dzień jest bardziej widoczna i przykuwa spojrzenia, to równie ważnym elementem jest portfel. Pozwala w łatwy sposób uporządkować nie tylko pieniądze papierowe i monety, ale i liczne karty bankomatowe, kredytowe czy lojalnościowe. Znajdź portfel damski, który skradnie Twoje serce, ale i nie nadszarpnie budżetu. Oto piękne i praktyczne portfele dostępne w sklepie internetowym Pani Torbalska, za które zapłacisz mniej niż 100zł!

Klasyczny i lekki

Ta propozycja to portfel, który jest zarazem pojemny, jak i zgrabny. Ma uniwersalny rozmiar L, który zmieści się do każdej torebki, a równocześnie pozwoli zmieścić wszystko to co najważniejsze. Jest prosty i minimalistyczny, wykonany ze skory ekologicznej. Do wyboru masz kilka kolorów: czarny, granatowy, musztardowy, czerwony oraz brązowy.

Elegancki i modny

Wolisz duży portfel damski? Ta propozycja jest dla Ciebie. Elegancki, modny i pojemny – ten portfel ma same zalety! Został w całości wykonany ze skóry ekologicznej wysokiej jakości, co widoczne jest w precyzji odszycia i nowoczesnym wzornictwie. Portfel w rozmiarze XL pozwoli zmieścić wszystko co najważniejsze. Do wyboru masz kilka pięknych odcieni, wybierz swój ulubiony.

A może portmonetka?

Zamiast portfela wolisz nosić portmonetkę? Mamy też coś dla Ciebie. Ta modna portmonetka to piękny, dziewczęcy dodatek i bez trudu zmieści się w każdej nawet małej torebce. Wykonany jest z korka naturalnego, co stanowi ekologiczną alternatywę dla skóry naturalnej.

You may also like