Jaki trik torebkowy stosuje księżna Kate?

Księżna Kate jest przez wiele osób uważana za ikonę stylu. Jej stylizacje za każdym razem przyciągają wzrok fanów mody, stylistów i wszystkich innych zainteresowanych losami księżnej oraz jej gustem. Jest jeden szczegół przyciągający wzrok spostrzegawczych – torebka. Księżna Kate zasłania się za pomocą małej torebki przy wielu oficjalnych uroczystościach. Dlaczego?

Mała torebka u księżnej Kate

Czy to kolejna wytyczna królewskiego protokołu czy kaprys księżnej? Nie bez powodu bowiem Kate Middleton zasłania okolice talii za pomocą małej zgrabnej torebki. Zazwyczaj w jej rękach można dostrzec stylową kopertówkę idealnie dopasowaną do całej stylizacji. Księżna trzyma ją w dłoniach zasłaniając brzuch nie bez powodu. To trik, który pozwala jej uniknąć niezręcznych sytuacji.

Uroczyste imprezy z udziałem rodziny królewskiej to chleb powszedni. Każda z wielkich uroczystości wiąże się z przybyciem wielu gości, których należy powitać. Ten obowiązek ciąży zwłaszcza na członkach rodziny królewskiej, którzy według etykiety powinni wyciągnąć dłoń jako pierwsi. Trzymanie w dwóch rękach torebki sprawia, że księżna Kate może mieć zgrabną wymówkę, by nie wyciągać dłoni do każdej osoby, którą należy powitać.

Jakie torebki nosi księżna Kate?

W jej kolekcji znajduje się wiele pięknych kopertówek i innych małych torebek niezbędnych w trakcie uroczystości. Wiele podobnych modeli znajdziesz w sklepie internetowym PaniTorbalska.pl!

You may also like