Jaką torebkę wybrać na wesele?

Ślub i wesele to istotny dzień przede wszystkim dla Państwa Młodych, ale i dla ich gości. Ci drudzy chcąc jak najlepiej uczcić ten wielki dzień, przygotowują się do uroczystości tygodniami. Wybrać bowiem trzeba nie tylko strój, ale i odpowiednie dodatki. Oto propozycje torebek na wesele, które sprawdzą się najlepiej.

Przede wszystkim mała torebka

Pierwsza zasada w kwestii wyboru dodatków to wielkość torebki. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się mała torebka. Podczas uroczystości niepotrzebne będzie wiele szpargałów, wystarczą drobne przedmioty, które zmieszczą się w małej torebce. Dodatkowym argumentem jest to, że duża torebka mogłaby przyćmić kreację i sprawić, że cały outfit wyglądałby zbyt ciężko.

Kopertówka?

Kopertówka to elegancka torebka, którą można zmieścić w dłoni. Nie posiada paska i przez to nie można jej przewiesić przez ramię, ale doskonale pasuje w trakcie uroczystości typu wesele. Świetnie podkreśla elegancki look i dedykowana jest zwykle kreacjom wieczorowym. Wykorzystasz ją nie tylko w trakcie wesela, ale i innych uroczystości. W sklepie internetowym Pani Torbalska dostępnych jest wiele modeli kopertówek – znajdź idealną dla siebie.

…czy listonoszka?

Jeśli cenisz sobie większą wygodę, wybierz listonoszkę. Tę torebkę można przewiesić przez ramię, dzięki czemu jej noszenie jest bardziej komfortowe. Stylizacja z kopertówką jest jednak bardziej elegancka. Sama zdecyduj, który kierunek będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni.

You may also like