Jaka torebka jest idealna na jesień?

Jesień stała się faktem, a wraz z nią chęć dopasowania garderoby. Oprócz cieplejszych ubrań warto też postawić na inne dodatki. Spójrz na poniższe inspiracje i wybierz model dla siebie w sklepie Pani Torbalska!

Co mówią trendy?

Według trendów tej jesieni można poszaleć z różnymi modelami torebek. Jeśli cenisz sobie wygodę i pojemne torby, to postaw na shopperkę, która stanowi jeden z modniejszych dodatków tego sezonu. Są też modele bardziej eleganckie, z wykorzystaniem łańcuszka zamiast paska. Od Ciebie zależy, który trend okaże się dla Ciebie bardziej ciekawy.

Przede wszystkim – pojemność

Jeśli pojemność torby stanowi dla Ciebie podstawowy wyznacznik, to zdecydowanie postaw na torebkę typu shopperbag. Możesz wybierać spośród różnych modeli shopperbag i dostosować wygląd torby do własnych oczekiwań. Dobrym rozwiązaniem jest też wybór skórzanej torby typu shopperbag. Oprócz pojemności i doskonałego wyglądu dostaniesz też model torebki, który jest niezwykle wytrzymały i przetrwa w nienaruszonym stanie przez wiele sezonów.

A może torebka na łańcuszku?

Jak się okazuje, torebka na łańcuszku to nie chwilowy trend, a moda która zostaje na dłużej. Torebka na jesień z łańcuszkiem to powiew świeżości, nutka elegancji do jesiennego płaszcza. Nie musisz ich nosić tylko na wieczór – nadadzą się także do codziennych stylizacji, które chcesz przełamać ciekawym dodatkiem.

You may also like