Dodatki w kolorze Classic Blue (kolor Pantone 2020)

Jak co roku Instytut Pantone ogłosił kolor roku. W 2020 będzie to Classic Blue! Dlaczego? Ma wpływ na naszą psychikę – wycisza, uspokaja i można na nim polegać – tłumaczy Leatrice Eiseman z Pantone. Jesteśmy pod jego wrażeniem, dlatego zebraliśmy dla Was dodatki w tym pięknym i dostojnym odcieniu. Zobacz stylowe torebki i inne modne akcesoria i wybierz model dla siebie!

Modna torebka – czyli listonoszka w kolorze Classic Blue

Instytut Pantone twierdzi, że Classic Blue, to zapowiedź nowej ery. Według nas nie może w niej zabraknąć mody i wygody, a to oznacza, że musisz poznać listonoszki damskie David Jones. Pierwszą z nich charakteryzuje nietuzinkowy design, który wyróżniają nieoczywiste połączenie faktur. Druga propozycja to niebieska torebka, której nieskomplikowana forma sprawia, że będzie idealnym dodatkiem do wielu stylizacji.

Niebieskie dodatki – zobacz propozycje w kolorze Classic Blue

Jeśli komfort jest dla Ciebie ważny, postaw na funkcjonalny plecaczek damski David Jones. Jest praktyczny i zapewnia całkowitą swobodę ruchów. Posiada dwa niezależne zamknięcia na zamek błyskawiczny oraz kieszonkę zewnętrzną i dwie kieszonki w środku. A do kompletu świetnie sprawdzi się skórzany portfel damski Vittoria Gotti.

Classic Blue – dodatki na PaniTorbalska.pl

Tak jak my pokochałaś Classic Blue i szukasz dodatków w tym kolorze? Zajrzyj do naszego sklepu na PaniTorbalska.pl! Znajdziesz tam modne torebki, stylowe plecaczki, eleganckie portfele i wiele innych! Ponadto teraz możesz skorzystać z kodu zniżkowego: RABAT15 i zyskać -15% na nowości!

Źródło zdjęcia: https://bit.ly/2UYIO1Y

You may also like