Czy torebka damska może być bagażem podręcznym?

Sezon letni nadal trwa, a to oznacza tylko jedno – wyjazdy wakacyjne. Jednym z najbardziej powszechnych środków transportu, którym podróżujemy w tym okresie, jest samolot – zwłaszcza podczas wojaży zagranicznych. Wielu z nas zadaje sobie zatem odwieczne pytanie przed podróżą: jaką torebkę mogę zabrać do samolotu jako bagaż podręczny? W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Torba podręczna do samolotu – jakie wymiary?

Bagaż podręczny to inaczej osobista torba, która musi swobodnie zmieścić się pod naszym siedzeniem w samolocie. Każda linia lotnicza ma własne wymogi dotyczące bagażu podręcznego, które mogą różnić się kilkoma centymetrami. Poniżej znajdują się maksymalne wymiary torby podręcznej, które są wymagane przez przykładowe linie lotnicze:

  • Ryanair: 40 cm x 20 cm x 25 cm
  •  Wizzair: 40 x 30 x 20 cm
  • LOT: 55 x 40 x 23 cm

Jaką torebkę damską warto zatem zabrać ze sobą do samolotu? Poniżej poznasz kilka propozycji ze sklepu Pani Torbalska, które nigdy Cię nie zawiodą podczas podróży – są pojemne, lekkie i mieszczą się w limicie wyznaczonym przez linie lotnicze!

Uniwersalny plecak damski – idealny jako bagaż podręczny

Podczas podróży priorytetem jest komfort, dlatego uniwersalny plecak damski będzie świetnym rozwiązaniem. Swobodnie możesz założyć go na plecy, jednocześnie odciążając ręce – tak, żebyś mogła trzymać w nich np. ważne dokumenty podczas odprawy.

Ponadto plecaczki damskie charakteryzują się tym, że są zgrabne i pakowne zarazem. Dzięki temu z łatwością schowasz swój plecak pod fotelem w samolocie, jednocześnie przechowując w nim np. kosmetyczkę, książkę czy przekąskę. Plecak damski to idealny kompan w trakcie podróży, który jest niezawodny! A z szerokim wyborem plecaczków ze sklepu Pani Torbalska możesz wybrać taki, który wpisze się w Twój styl…albo elegancki, albo sportowy!

Torebko plecaczek – w sam raz do samolotu

Jeśli jednak jesteś miłośniczką torebek damskich, warto sięgnąć po torebkę, która posiada funkcję plecaczka. Dlaczego? Możesz zarzucić ją wygodnie na ramię, ale w razie gdybyś potrzebowała uwolnić swoje ręce, zawsze możesz założyć ją na plecy – to wszystko dzięki regulowanym rączkom, które mogą również pełnić funkcję szelek. To funkcjonalny model, który zdecydowanie umili każdą podróż i dopasuje się do indywidualnych preferencji. Oprócz tego oczywiście mieści się w wymaganych wymiarach przez linię i jest pakowna – swobodnie schowasz w niej przydatne drobiazgi, bez których nie obędzie się żadna podróż (książka, kosmetyczka, suchy prowiant czy mały laptop).

You may also like