Co nowego w sklepie Pani Torbalska?

Masz chrapkę na nowości? Kusi Cię wszystko, co nieznane i przyspiesza bicie serca? Spójrz na nowości w sklepie Pani Torbalska i daj się porwać!

Torebka czy plecak?

Nie musisz dłużej się zastanawiać, bo oto model marki Hernan, który łączy te dwie cechy. Torebka z funkcją plecaka lub plecak z funkcją torebki – nazywaj jak chcesz, ważne, że masz przed sobą uniwersalny model, który sprawdzi się przy wielu okazjach. Z powodzeniem możesz go zarzucić na plecy i ruszyć na wycieczkę, rower lub wakacyjny piknik. Jeśli natomiast chcesz mieć przy sobie torebkę, to użyj regulowanego paska i doczep go w takiej długości, w jakiej potrzebujesz. Jeśli ponad wszystko cenisz sobie funkcjonalne dodatki o wysokiej jakości wykonania, to model marki Hernan jest stworzony z myślą o Tobie. Błękitny plecaczek jest uroczy i dopasujesz go do wielu pięknych stylizacji.

Duża torba na duże potrzeby

Zamiast zgrabnych listonoszek czy kopertówek chętniej wybierasz duże damskie torby, które pomieszczą wszystkie szpargały? Oto shopper bag XXl firmy Hernan, który powinien spełnić Twoje potrzeby. Do środka bez trudu wpakujesz dokumenty lub laptopa, bo torba mieści swobodnie format A4. Z kolei dzięki praktycznym kieszonkom umieszczonym w środku torby uporządkujesz małe akcesoria i nie będziesz musiała ich szukać. To torba, którą docenisz na co dzień oraz na wyjątkowe okazje, gdy chcesz mieć ze sobą dużą torbę, a równocześnie pozostać stylowa. Różowa torba typu shopper bag wygląda uroczo i pozwoli Ci się wyróżnić!

You may also like