Cleo – najbardziej pożądana torebka w 2021 roku

Zastanawiasz się nad trendami w torebkach w 2021 roku? Choć nadal panuje moda na shopper bag, urocze listonoszki czy kopertówki, to ten model zaczął podbijać Instagram. Oto Cleo – czy najbardziej pożądana torebka tego roku?

Czym charakteryzuje się torebka Cleo?

Torebka Cleo łączy nowoczesność z powrotem do designu obecnego w latach 90. Wyróżnia się funkcjonalnością, ponadczasowymi kształtami oraz szeroką gamą kolorystyczną. Przede wszystkim jednak jest chętnie noszona przez popularne intagramerki, co czyni ją produktem pożądanym wśród coraz większej grupy nie tylko ich fanek.

Skąd pochodzi Cleo?

Torebka Cleo jest propozycją włoskiego domu mody Prada. Torebka ma pokazać kierunek, jaki marka obrała pod względem mody. Celem ma być tworzenie nie tylko pięknych ubrań i dodatków, ale i sprawianie, by były uniwersalne i praktyczne dłużej niż tylko przez jeden sezon. Potwierdzeniem tych słów ma być kolekcja jesień-zima 2020/2021 stworzona wspólnie przez Prada i Simons, która faktycznie prezentuje się inaczej niż poprzednie kolekcje.

Czy Cleo zawojuje światem?

Czas pokaże czy Cleo okaże się modelem lubianym przez kogoś więcej niż tylko instagramerki i twórcy. My póki co zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Pani Torbalska – tu można znaleźć torebki zdecydowanie nie na jeden sezon.

Modna Torebka Damska Shopper Bag firmy David Jones Mięta

You may also like