Nowinki w sklepie Pani Torbalska

Nowy rok, nowa torebka? Jeśli mimo drugiej połowy stycznia Ty nadal nie masz żadnych postanowień noworocznych, to może nowy dodatek stanie się właśnie nim? Oto nowości w sklepie Pani Torbalska, na które warto mieć oko. Spójrz i wybierz coś dla siebie.

Uniwersalna piękność

Oto torebka, do której zakupu nie trzeba specjalnie namawiać. Ponadczasowy design i styl to odpowiedź na nurtujące pytanie: jaką torebkę mam dziś ze sobą zabrać? Torebkę firmy Bee Bag z powodzeniem połączysz zarówno z dżinsami, jak i zwiewnymi sukienkami. Zachwyci Cię też jej pojemność. Ma praktyczny rozmiar XL, co sprawi, że z powodzeniem spakujesz do niej wszystkie niezbędne przedmioty potrzebne do szkoły czy do pracy, a wciąż zostanie Ci wolne miejsce na nieprzewidziane szpargały. Zabierz ją też na zakupy i sprawdź jak stylowo możesz się z nią prezentować, a równocześnie mieć pod ręką wszystko, co potrzebujesz.

Shopper ze snów

Ta praktyczna torebka typu shopperbag firmy Bee Bag skradła już niejedno serce. Nic dziwnego – jest uniwersalna i ponadczasowa, a przy tym stylowa i elegancka. Możesz założyć trampki i przewiesić ją przez ramię, ruszając na wycieczkę lub też ubrać eleganckie baleriny i zabrać ją do pracy czy na uczelnię. Zachwyci Cię jej precyzyjne wykonanie ze skóry ekologicznej oraz ozdobny pasek umieszczony z przodu. Z tym modelem z pewnością poczujesz się wyjątkowo na co dzień!

You may also like