Co kupić na Dzień Ojca? Propozycje od Pani Torbalskiej

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym po raz kolejny stajemy przed wyborem, jakim prezentem okazać wdzięczność mężczyźnie, który nas wychował. Sprawa wcale nie jest taka prosta, jakby się mogło wydawać – święto taty ma przecież bardzo osobisty charakter. Byłoby więc dobrze, gdyby prezent był adekwatny do okazji i trafiał w gust obdarowanego. Dlatego Pani Torbalska przygotowała kilka wskazówek, w jaki sposób dobrać odpowiedni prezent na Dzień Ojca – w oparciu o styl bycia naszego rodzica.

Ojciec modny

Na pierwszy ogień weźmy ojca, który czerpie autentyczną radość z dbania o siebie i przykłada się do budowania własnego wizerunku. Tego typu ojca nigdy nie zobaczysz w źle dobranym garniturze, nie musi też polegać na żonie w kwestii zawiązywania krawatu. Poza praktycznym zastosowaniem potencjalnego prezentu doceni też jego aspekt wizualny. Znacząco ułatwia to dobór prezentu. Oto, co może mu się spodobać:

„Marka to jakość”

Wiele z nas zapewne nie jeden raz słyszało te słowa. Padały one z ust ojca przy okazji zakupu pralki, telewizora lub samochodu. Jeśli Twój ojciec na co dzień dokonuje zakupu na podstawie zaufania, jakim darzy daną markę, i na tej podstawie ocenia jakość wybieranych produktów – odpowiednim dla niego prezentem będzie portfel męski Pierre Cardin. Jeśli chodzi o akcesoria dla mężczyzn, marka ta już od jakiegoś czasu jest jedną z najczęściej wybieranych przez klientów. Dobrej jakości skóra, solidne wykonanie, renomowana firma – Twój wybór na pewno spotka się z ojcowską aprobatą.

Portfele męskie Pierre Cardin dostępne są w różnych wzorach i barwach – i to zawsze w poręcznych i uniwersalnych rozmiarach.

Chodzący zmysł praktyczny

Nie dla niego szał sezonowej mody. Nowe rzeczy kupuje tylko wtedy, kiedy stare są niezdatne do użytku. Przy czym „użytek” to słowo klucz – dla tego człowieka dobra inwestycja to inwestycja w praktyczne wyroby, które będą służyć nabywcy przez długie lata.

Jeśli Twój ojciec to chodzący zmysł praktyczny, przed zakupem prezentu niezbędne będą wstępne obserwacje. Czy zamek w plecaku taty się nie zacina? Czy biurowa teczka lub portfel nie są przypadkiem już zbyt przetarte? W takim wypadku godne polecenia będą:

W obu przypadkach prezent jest zarówno praktyczny, jak i odporny na zużycie – skóra to naprawdę trwały materiał, który niejedno zniesie.

Nadal masz wątpliwości? Kup tacie kartę podarunkową. Może przejrzy na oczy jak mu w końcu drobne zaczną wypadać przez dziurę w portfelu. Jeśli nie – przynajmniej mama skorzysta i będzie miała uciechę z nowej torebki.

Ekotata

W dzisiejszych czasach dużo mówi się o klimacie, środowisku i szeroko pojętej ekologii. Z pozoru sprawą interesuje się wyłącznie młodsze pokolenie – takie stwierdzenie mijałoby się jednak z prawdą. Świadomość ekologiczna nie liczy lat… a przynajmniej nie w tym sensie. Dlatego eko tatą można być w każdym wieku.

Jeśli Twój tata pracuje w biurze i jest fanem Eko Skóry, powinnaś przejrzeć naszą ofertę teczek męskich ze skóry ekologicznej. Ich pojemność i wygoda użytkowania zadowoli każdego urzędnika, nauczyciela, prawnika oraz każdego, kto pracuje z dokumentami i czasem musi je zabierać do domu. Stanowią elegancką alternatywa dla tradycyjnych aktówek ze skóry naturalnej, jednocześnie zachowując szykowne wykończenie i oficjalny charakter tych ostatnich – na dodatek są bardzo przystępne cenowo.

Oto propozycje od Pani Torbalskiej. Podsumujmy:

Ojciec modny Nacisk na elegancję: skórzane torby do pracy, w podróż, na siłownię; stylowy portfel.
Wyznawca marki Produkty renomowanych marek, zweryfikowanych przez użytkowników jako jakościowe, np. portfele Pierre Cardin.
Zmysł praktyczny Nacisk na trwałość i praktyczne zastosowanie prezentu, w zależności od aktualnej potrzeby, np. teczka męska do pracy, wyroby ze skóry naturalnej.
EKO tata Skóra ekologiczna

Jak widać, nawet najbardziej uniwersalne prezenty mogą być bardzo osobiste, jeśli ich wybór jest dobrze przemyślany. Mamy nadzieję, że któraś z sugestii przypadła Ci do gustu i że z naszą pomocą uda Ci się uszczęśliwić tak bliską osobę, jaką jest Tata. Pani Torbalska życzy Wam udanego Dnia Ojca!

You may also like